Stav produktu

Stavy a označenia produktov

Technický stav všetkých nami predávaných produktov je 100%. Pre všetky nami predávané produkty platí plná záruka ako na nové produkty.

 

Záruka a kapacita batérií:

batteryCARE+

Notebooky s týmto označením majú novú alebo použitú batériu s viac ako 80% pôvodnej kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržanie kapacity batérie nad 33% jej pôvodnej kapacity.

batteryCARE

Notebooky s týmto označením majú použitú batériu s viac ako 60% pôvodnej kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržanie kapacity batérie nad 33% jej pôvodnej kapacity.

 

Stavy produktov podľa jednotlivých kategórií:

NOTEBOOKY

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Telo notebooku vyzerá ako nové. Môže mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné a takmer neviditeľné kozmetické vady. Displej je bez vád, ako nový.

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Telo notebooku môže mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania.

Displej môže mať len minimálne kozmetické chyby (vadný pixel, škrabanček, špinka za displejom), ktoré sú po zapnutí takmer neviditeľné.

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Telo notebooku má viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania. Hardware notebooku je však ako nový.

Displej môže mať viditeľnejšie kozmetické chyby bez vplyvu na jeho technický stav. Detailné fotky notebooku nájdete v galérii po kliknutí na tlačítko „do galérie”.

 

MONITORY

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Plastové časti monitora vyzerajú ako nové. Môžu mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné a takmer neviditeľné kozmetické vady. Displej je bez vád, ako nový.

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Plastové časti monitora môžu mať viditeľnejšie kozmetické vady (škrabančeky či zmena farby plastu) a známky predchádzajúceho používania.

Displej môže mať len minimálne kozmetické chyby (vadný pixel, škrabanček, špinka za displejom), ktoré sú po zapnutí takmer neviditeľné.

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Plastové časti monitora majú viditeľnejšie kozmetické vady (škrabance či zažltnutý plast) a známky predchádzajúceho používania.

Displej môže mať viditeľnejšie kozmetické chyby bez vplyvu na jeho technický stav. Detailné fotky monitora nájdete v galérii po kliknutí na tlačítko „do galérie”.

 

POČÍTAČE

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Počítač je v bezchybnom stave a vyzerá ako nový, bez známok predošlého používania. Každé PC je dodávané v novom EKO balení

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Počítač môže mať viditeľnejšie,  avšak stále iba malé kozmetické známky predchádzajúceho používania (väčšinouna plastových častiach). Na kovových častiach môže byť aplikovaná fólia, po aplikácii ktorej vyzerá kovová časť výborne. Každé PC je dodávané v novom EKO balení.

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Počítač má viditeľnejšie znaky opotrebovania(nemá vplyv na funkčnosť), hardware počítača je stále v 100% stave.

Detailné fotky počítača nájdete v galérií po kliknutí na tlačidlo „do galérie” vďakačomu sa dopredu viete rozhodnúť,či Vám PC vyhovuje. Takéto PC je výrazne zlacnené. Každé PC je dodávané v novom EKO balení.

 

AiO:

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Kovové/plastové časti AiO vyzerajú ako nové. Môžu mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné  a takmer neviditeľné kozmetické vady. Displej je bez vád, ako nový.

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Kovové/plastové časti AiO môžu mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania.

Displej môže mať len minimálne kozmetické chyby (vadný pixel, škrabanček, špinka za displejom), ktoré sú po zapnutí takmer neviditeľné.

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Kovové/plastové časti AiO viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania. Hardware AiO je však ako nový.

Displej môže mať viditeľnejšie kozmetické chyby bez vplyvu na jeho technický stav. Detailné fotky AiO nájdete v galérii po kliknutí na tlačítko „do galérie”.

 

TLAČIARNE

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Tlačiareň vyzerá ako nová. Môžu mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné  a takmer neviditeľné kozmetické vady.

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Tlačiareň môže mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania (škrabančeky či zmena farby plastu) .

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Tlačiareň má viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania (škrabance či zažltnutý plast) . Hardware tlačiarne je však ako nový.

Detailné fotky tlačiarne nájdete v galérii po kliknutí na tlačítko „do galérie”.

 

MOBILY A TABLETY

AKO NOVÝ:

Garancia najvyššej kvality renovácie od techsavers: Kovové/plastové časti mobilu alebo tabletu vyzerajú ako nové. Môžu mať len minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné  a takmer neviditeľné kozmetické vady. Displej je bez vád, ako nový.

VEĽMI DOBRÝ:

Garancia kvalitnej renovácie od techsavers: Kovové/plastové časti mobilu alebo tabletu môžu mať viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania.

Displej môže mať len minimálne kozmetické chyby (vadný pixel, škrabanček, špinka za displejom), ktoré sú po zapnutí takmer neviditeľné.

PRIJATEĽNÝ:

Garancia bezkonkurenčnej ceny od techsavers: Kovové/plastové časti mobilu alebo tabletu majú viditeľnejšie kozmetické vady a známky predchádzajúceho používania. Hardware je však ako nový.

Displej môže mať viditeľnejšie kozmetické chyby bez vplyvu na jeho technický stav. Detailné fotky nájdete v galérii po kliknutí na tlačítko „do galérie”.