HeartWare: Technika pre ľudí - obrázok PC

Technologický svet nikdy nespí a neustále sa posúva vpred. Výpočtová a interaktívna technika a elektronika sa stala súčasťou našich každodenných životov. Radi pomáhame a stále hľadáme nové cesty, ako ponúkať veľa muziky za málo peňazí a robiť tým radosť. Tou novou cestou k radosti, zákazníkov aj našej, je teraz HeartWare! Ponúkame vám ekologickú výpočtovú a interaktívnu techniku a elektroniku profesionálnej triedy a každej cenovej kategórie. Na našich pultoch nájdete nové i certifikovane renovované produkty. Renovovaná elektronika od HeartWare to je radosť, istota a úspora.

Renovovaná elektronika a nové produkty na jednom mieste

V našom eshope HearWare nájdete novú aj renovovanú výpočtovú a interaktívnu techniku a elektroniku. Objednať môžete tiež náhradné diely a potrebné služby. Ponúkame renovované produkty, pretože veríme v udržateľnosť a renovácia pre nás predstavuje jeden zo spôsobov k jej dosiahnutiu. Kúpa renovovanej výpočtovej techniky a elektroniky je ideálny spôsob ako predĺžiť produktu životnosť a pritom výrazne ušetriť! Každý produkt dôkladne vyberáme, testujeme, profesionálne obnovíme v certifikovanom renovačnom procese a opäť testujeme. Následne ho zabalíme do ekologického balenia a pripravíme na cestu k vám. 

Aplikujeme naše dlhoročné skúsenosti

Na trhu nie sme nováčikovia. Od roku 2006 sa venujeme odbornému poradenstvu a školiacej činnosti pedagógov. V roku 2012 sme začali samostatne predávať a inštalovať interaktívne a počítačové učebne v školách a v ostatných vzdelávacích inštitúciách. Naša prax v jump in! s.r.o. nás obohatila o množstvo cenných zručností, vedomostí a kontaktov, ktoré, v HeartWare, využívame vo váš prospech.

Interaktívne riešenia na dosah

Sme pedagógovia a zároveň rodičia, preto je nám interaktívne vzdelávacie prostredie blízke. Základom je pre nás renovovaná elektronika, no nie je to len o nej. HeartWare, to je aj interaktívny displej, interaktívny projektor, interaktívna tabuľa, jazyková alebo počítačová učebňa… Ak sa rozhodnete pre nás, dostanete všetko od A po Z… Čaká na vás špičkový nový alebo renovovaný produkt, školenie, montáž aj prípadné servisovanie.

Renovovaná elektronika so zárukou

Všetky produkty, kým sa nakoniec dostanú do našej ponuky, podrobíme dlhému a náročnému procesu výberu, testovania, certifikovanej renovácie, opätovného testovania a nakoniec zabalenia do nového, bezpečného a ekologického obalu. Pri obnove našich produktov použivame len tie najkvalitnejšie a originálne diely. Preto vám na každý produkt poskytujeme záruku najmenej 24 mesiacov bez ohľadu na to, či je nový alebo renovovaný. Záleží nám na zákazníkoch, preto reklamácie vybavujeme zväčša do 7 – 10 pracovných dní!

renovovaná elektronika

Vráti sa vám to!

Okrem úspory pri nákupe fungujeme na báze cashback systému. Znamená to, že vám ponúkame mnohé benefity, pri ktorých nielen ušetríte, ale peniaze vám aj vrátime!

Buďte bez obáv

Nie sme na trhu odvčera! Toto je našou konkurenčnou výhodou, no zároven veľkým záväzkom voči zákazníkom. Za roky ich máme veľké množstvo takmer z každej oblasti života. Všetkých sme sa našim prístupom snažili presvedčiť o tom, že hodnoty o ktorých hovoríme, sú aj hodnotami podľa ktorých pracujeme. Zároveň nechceme našich zákazníkov nijako ohroziť. Preto sme si za partnera pre realizovanie vašich internetových platieb zvolili spoločnosť Tatra banka a.s. a jej platobnú bránu CardPay s protokolom 3D Secure.

Spoločne tvorme lepšiu budúcnosť

Naším cieľom je, okrem predaja, vytvoriť komunitu, ktorá má zmysel pre udržateľnosť. Sme tu pre ľudí, ktorí dokážu, pre dobro seba a ostatných, pochopiť a zúžitkovať potenciál v používaní použitého. Aj my v HeartWare na sebe pracujeme a snažíme sa byť lepšími vo všetkých oblastich života. Veľmi nám v tom pomáha aj spätná väzba od našich zákazníkov. Nový eshop HearWare spúšťame s nadšením a odhodlaním priniesť vám kvalitné produkty a špičkový zákaznícky servis. Prosíme Vás, povedzte nám váš názor na zakúpený produkt a na naše vystupovanie a konanie pri kontakte s vami.


V prípade akýchkoľvek otázok o našich produktoch nás neváhajte kontaktovať. Vhodný produkt nájdeme aj pre vás!