Aktuality z nášho prostredia

Na našom blogu vám prinášame užitočné informácie, tipy a návody týkajúce sa výberu a používania renovovanej techniky. Chceme vás informovať o najnovších trendoch a vývoji v oblasti elektroniky, aby ste mali vždy prístup k najnovším informáciám.

Filtrovanie podľa kategórie: Všetko Akcia Nezaradené Všeobecné
Zľava 10% na všetko do 28.12.2023
Akcia

4 decembra, 2023

-10% na VŠETKO

Teraz -10% na VŠETKO v sekciách nové aj renovované notebooky, počítače, tablety a monitory! 💻📱🖥🖨 Pri príležitosti spustenia nového e-shopu, pod značkou HeartWare Made in Slovakia, možete zľavu využiť do 28.12. 2023 ❗️PLUS špeciálna akcia pre školy na interaktívne tabule a interaktívne displeje❗️ Žiadne chytáky nečakajte :)

Čítať viac
HeartWare: Technika pre ľudí - obrázok PC
Všeobecné

23 júna, 2023

Renovovaná elektronika, ktorá vás chytí za srdce! HeartWare.sk

Sme pedagógovia, rodičia, profesionáli z jump in! s.r.o. a teraz už aj HeartWare. HeartWare, to je renovovaná elektronika, ktorú si môže dovoliť každý! Produkty prísnym okom vyberáme, certifikovane renovovujeme, testujeme a ručíme za ne. Minimálne 2 ročnú záruku vám radi predĺžime až na 5 rokov. Produkty z HeartWare vás chytia za srdce! Prečítajte si o našom príbehu viac a nechajte s kľudom vybrať srdce!

Čítať viac
Vo svete technológií sme doma: Poznáte jump in! s.r.o.?
Nezaradené

23 júna, 2023

Vo svete IT sme doma: Poznáte jump in!?

jump in! ľudským spôsobom už roky dodáva do škôl a vzdelávacích inštitúcií interaktívne riešenia. V HeartWare sme sa stali súčasťou jump in! a novou etapou jeho pôsobenia na trhu. Za našou filozofiou stojí fakt, že sme učitelia, a preto najlepšie vieme, čo školám chýba a ako sa im dá pomôcť.

Čítať viac
support_landing
Nezaradené

23 júna, 2023

Renovovaná elektronika sa oplatí!

Renovovaná elektronika je skvelou alternatívou k novým modelom s vysokou cenovkou. Mnohí majú voči kúpe tejto elektroniky rezervy, a preto by sme vám radi priblížili benefity, ktoré vám prináša nákup renovovanej elektroniky.

Čítať viac

Kde nás najdete?

Toto je mapa nášho sídla! Kontzaktovať nás môžete prosredníctvom niektorého z uvedených kontaktov.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Radi vám pomôžeme aj na infolinke:

Pon - Pia 8:30 hod – 17:00 hod.

Telefónne číslo

+421 915 968 946


WhatsApp

+421 915 968 946
Vyplňte kontaktný formulár

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Predmet

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.