support_landing

Technológie sú už dlhú dobu súčasťou našich životov. Nákup nového zariadenia však predstavuje investíciu, ktorú viac či menej pocíti väčšina peňaženiek. Renovovaná elektronika je skvelou alternatívou k novým zariadeniam. Mnohí zákazníci majú však voči kúpe obnovenej elektroniky predsudky. Preto by sme vám radi priblížili benefity, ktoré vám prináša jej nákup.

Renovovaná elektronika, to sú samé výhody!

Jedným z benefitov je cena, za ktorú si môžete renovovanú elektroniku zaobstarať. Naše renovované modely sa pohybujú v lákavej cenovej hladine, vďaka ktorej ušetríte peniaze, ktoré môžete použiť na iné potreby. Priaznivé ceny potešia najmä rodiny s deťmi, študentov, ale aj samotné školy a firmy. Zároveň je pomer ceny a kvality vyvážený. Vďaka tomu sa vám v HeartWare, rovnako, ako tomu bolo doteraz v jump in!, nestane, že kúpite mačku vo vreci.

Obrázok Úspory: HeartWare - Renovovaná elektronika sa oplatí!

Obrázok Úspory: Renovovaná elektronika sa oplatí! HeartWare.

Každý kus, ktorý predávame starostlivo vyberáme. Následne ho podrobujeme prísnym testom aby sme mohli garantovať jeho bezchybnosť, funkčnosť a spoľahlivosť. Produkty, ktoré na našom webe nájdete majú označený svoj technický stav. Rozdelenie technického stavu je v rozpätí od 1 do 3 v závislosti od rôznych náležitostí, ktoré ovplyvňujú výkon zariadenia a tiež jeho výslednú cenu. Za naše produkty ručíme a na všetky produkty poskytujeme záruku najmenej 24 mesiacov. Samozrejme bez ohľadu na to či ide o nový alebo renovovaný model.

Obrázok Notebook: HeartWare - Renovovaná elektronika sa oplatí!

Obrázok Notebook HP EliteBook: Renovovaná elektronika sa oplatí! HeartWare.

Expresné vybavenie reklamácie

Záleží nám na to, aby ste čo najmenej trpeli vtedy, keď sa niečo pokazí. Preto sa v prípade poruchy snažíme vybaviť reklamácie do 7 – 10 pracovných dní. Vieme, že mnohí z vás využívajú elektroniku denne na prácu či štúdium. Krátkou reklamačnou dobou chceme znížiť riziko všetkých komplikácií, ktoré by sa u vás bez zariadenia mohli vyskytnúť.

Environmentálna zodpovednosť

V dnešnej rýchlej dobe je udržateľnosť viac než žiadúca. Uvedomujeme si dôležitosť ochrany životného prostredia, a preto sme sa rozhodli šíriť osvetu vo svete opätovného používania informačných technológií. Je všeobecne výhodné, až žiadúce, ak použijete už raz použité zariadenia. Tie od nás sú navyše profesionálne obnovené a väčšinou za polovicu až tretinu ceny nového. Opätovné použitie prispieva k zníženiu množstva produkovaného odpadu a spotreby surovín za súčasného šetrenia pri nákupe. Kúpou takejto elektroniky od nás sa podieľate na tvorbe udržateľnejšej budúcnosti.

Renovovaná elektronika ako alternatíva

Máte v hľadáčiku model elektroniky, no odrádza vás jeho cena? Navštívte náš web a vyberte si z našej ponuky kvalitných, poctivo testovaných a cenovo dostupných produktov.