Vo svete technológií sme doma: Poznáte jump in! s.r.o.?

Svet informačných technológií nie je pre nás neznámou vodou, orientujeme sa v ňom dobre už viac ako 20 rokov. Stojíme za jump in!, ktorá od roku 2012 ľudským spôsobom dodáva do škôl interaktívne riešenia a výpočtovú techniku. Za našou filozofiou stojí fakt, že sme boli učiteľmi, a preto najlepšie vieme, čo školám chýba a ako im pomôcť.

Zo školských lavíc k interaktívnym zážitkom

Boli sme učiteľmi, ktorí chceli pomôcť školám zlepšiť úroveň vzdelávania na Slovensku. Chceli sme v našich podmienkach použiť to pozitívne z vyučovacieho procesu v krajinách, ktoré už implementovali technológie do vyučovania. Nebolo to hneď o predaji, predchádzalo mu 8 rokov počúvania učiteľov a zisťovania ich profesných potrieb. Až v priebehu tejto doby sme si dokázali vytvoriť takmer dokonalý prehľad o tom, čo skutočne potrebujú.

Obrázok: jump in! s.r.o., kolektív HeartWare.sk

jump in! odzrkadľuje naše hodnoty

V roku 2012 sme založili spoločnosť jump in!. Uplatňujeme v nej nadobudnuté vedomosti a zozbierané skúsenosti. Naším hlavným cieľom nie je len predať, ale sprostredkovať školám tie najideálnejšie riešenia na podporu kvalitného vzdelávania. Náš prístup je zároveň ľudský. Svedčí o ňom aj to, že za rovnaké ceny sa snažíme predávať kvalitnejšie zariadenia, ako naša konkurencia.

Podporujeme kvalitné vzdelávanie

Boli sme tiež učiteľmi. Našim klientom neponúkame nič nasilu. Vždy vsádzame na kvalitu, ktorá by v budúcnosti mala zabezpečiť bezstarostnosť a eliminovať nechcené náklady. Klientom, ktorí sa pre nás rozhodnú, dávame do rúk kvalitné výrobky a zároveň získavajú predajcu ako priateľa.

Ideme vpred vďaka spokoným zákazníkom jump in!

Teší nás, že náš web jump in! je plný pozitívnych recenzií od našich zákazníkov. Vďaka spätnej väzbe vieme, že to, čo robíme, má zmysel. Je aj v našom záujme aby sme sa vždy snažili vyhovieť požiadavkám zákazníka. Vďaka tomuto prístupu máme vskutku zaujímavé skúsenosti. Medzi také patrí napríklad montáž od 4 hodiny rannej, “…lebo pán starosta sa ráno prídu pozrieť.” Alebo cesta a montáž počas kalamity, ktorá vtedy strhávala strechy. Predchádzalo jej ubezpečenie, že “…ale čo, my sme tu u nás na sneh zvyknutí, to dáte, nebojte sa…” Takýchto a podobných zážitkov máme neúrekom. Niektoré sprevádzala únava, iné stav blížiaci sa k zúfalstvu. Niekedy je to pre nás ťažké. Vy ste ale spokojní a úprimne vďační. Toto nás poháňa, preto sme stále tu a preto po rokoch vznikol HeartWare.

Záväzok k vzdelávaniu a vášeň pre technológie

Na jump in! sme hrdí. Zúžitkuvame vedomosti a zručnosti nadobnuté v priebehu štúdií a našej učiteľskej praxe. Aplikujeme ich v prostredí škôl, teda tam, kde to najviac potrebujú. Myslíme si, že práve to, kým sme, najlepšie odzrkadľujú postoje našich spokojných zákazníkov. Našu prácu robíme s vášňou a svet technológií nás ani po rokoch neprestal tešiť aj prekvapovať. Preto sme tu stále pre vás a teraz aj v novom šate.

Obrázok: jump in! s.r.o., Na scénu prichádza HeartWare.sk

Na scénu prichádza HeartWare

Radi sa neustále posúvame vpred, a preto sme sa rozhodli vytvoriť HeartWare. V našom novom e-shope s technológiami všetkého druhu sa odzrkadľuje dlhoročná história a spoľahlivosť, ktorú so sebou nesie jump in!. Našu filozofiu zachovávame, a preto vám chceme predať tie najkvalitnejšie výrobky za prijateľné ceny. Nájdete u nás nové i renovované modely, pretože vieme, že druhú šancu sa oplatí dať!

Stojte vedľa nás pri formovaní ďalších kapitol nášho, teraz už spoločného, príbehu a navštívte náš e-shop. Počúvajte svoje srdce, určite si dokážete vybrať z bohatej ponuky, ktorá sa v ňom ukrýva. Tešíme sa na spoluprácu s vami!